миролюбненський ліцей
Миролюбненської сілької ради
Хмельницької області

Загальна проблема, над якою працює педагогічний колектив:
„Творче спрямування діяльності вчителів школи

на успішну реалізацію завдань реформування освітньої системи
шляхом опанування новітніх освітніх технологій”

Навчальна проблема: „Впровадження елементів інноваційних технологій
у навчально - виховний процес на основі
компетентнісно зорієнтованого навчання”

Виховна проблема: „Розвиток творчої ініціативи та активності
особистості в шкільному колективі”

НАША АДРЕСА

с.Миролюбне
Старокостянтинівського району
Хмельницької області

(03854) 71-3-71

Географічні координати:
49° 66' північної широти
27° 21' східної довготи
Висота над рівнем моря: 317 м

Ми раді вітати Вас на сайті Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Блог керівника
Катренюк Клавдія Володимирівна
10 лют. 2014
Управління школою шляхом взаємовідносин

21 жовт. 2021
Оголошується конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області (20.10.2021 року) Відповідно до рішення Миролюбненської сільської ради від 28 вересня 2021 року № 2/8/VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миролюбненської сільської ради в новій редакції», розпорядження сільського голови від 20 жовтня 2021 року № 62/2021-р «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області», (Додаток до розпорядження сільського голови 20.10.2021 року № 62/2021-р "Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області") оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області.
5 трав. 2020
Учні школи здобули дипломи І-ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України переможців Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».
5 трав. 2020
Учень 11 класу Мудрик Роман прийняв участь у конкурсі "Наш пошук і творчість тобі Україно". Творча робота "Автопоїзд". Бажаємо успіхів!!!