Ярмарок педагогічних інновацій "Хмельниччина на шляхах реформування"

Назва роботи / автор
Опис роботи

Скачати/ переглянути

Фізичний експеримент у 7 класі

(Методичний посібник)

Цей посібник є спробою допомогти учителям, студентам вищих педагогічних закладів у підготовці до проведення фізичного експерименту, виходячи із технічних умов школи, використовуючи найпростіше устаткування, інколи навіть саморобні прилади й побутове обладнання, дотримуючись правил безпеки життєдіяльності Переглянути

Уроки фізики 7 клас з використання ППЗ..../

Дехтяр В.В.

В даній роботі подані розробки уроків з фізики по темі "Оптичні явища" з використанням ППЗ. Скачати *.doc

Основи здоров'я. Розробки уроків 2 клас.

/ Ковальчук Н.О.

У посібнику подано розробки уроків з „Основ здоров’я” в 2 класі.

Питанням збереження та зміцнення здоров’я молодших школярів приділяється велика увага. Використано особистісно орієнтовані технології, різноманітні ігрові методи: ребуси, ігри, кросворди. Книга містить детальний опис інтерактивних вправ, які  можна використати  на кожному етапі уроку, зразки конспектів уроків з використанням різноманітних інтерактивних вправ, нестандартні уроки.

Посібник може бути використаний вчителями початкових класів, студентами педагогічних навчальних закладів.

Скачати *.zip

Робочий зошит .Розвиток продуктивного мислення 1 клас. / Ковальчук Н.О.

Зошит призначений для учнів 1 класу. В посібнику запропоновано вправи та завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть першокласникам дізнатися багато цікавого, розвиватимуть у них творчу уяву, фантазію, увагу та вміння самостійно працювати.

Для учнів, вчителів початкових класів, студентів педагогічних вузів.

скачати

Технологія пірографії (випалювання по деревині)./Паламарчук В. В.

Технологія пірографії (випалювання по деревині). Варіативний модуль з трудового навчання для загальноосвітньої  школи. / 2013 – 78 с. : іл., табл..

У посібнику подана технологія виготовлення виробів в техніці «Пірографія (випалювання по деревині)». Запропонована доробка допоможуть учителеві трудового навчання та керівникам гуртків зробити уроки та гурткові заняття цікавими та методично насиченими.

Посібник підготовлено для вчителів трудового навчання, технологій та керівників гуртків.
скачати
  Біоліопартнер. Декілька корисних порад./Л. О. Молдован В даному посібнику містяться поради для читачів і розрахований для вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів. /скачати *.zip
  Зошит для практичних робіт з хімії факультативного курсу "Цікава хімія" 5 клас

Пропонований зошит містить завдання для виконання  практичних робіт у школі та безпечні експерименти удома.

Хімія — експериментальна наука. Тому перед тим, як виконувати досліди, потрібно повторити правила техніки безпеки в хімічному кабінеті. Через  найменші сумніви звертайтеся до вчителя. Не можна робити нічого на власний розсуд.

Можливо, зошит допоможе тобі і вчителеві у підготовці та проведенні практичних робіт.

Бажаю успіху!

Диплом ІІ ступеня Презентації з біології 7 клас за новим державним стандартом

Посібник містить презентації  усіх уроків з біології для учнів 7 класу

за новою програмою. Видання допоможе вчителю біології збагатити

власний досвід та урізноманітнити навчальну діяльність учнів.

Скачати
  Тимощук Г. М.

Факультативний курс "Чарівний світ поезії".Плани-конспекти уроків/ Передерій Л.В., Тимощук І.І.

Посібник містить детальні розробки уроків та багатий додатковий матеріал – літературознавчі статті  українських письменників та критиків. Практична частина планів-конспектів пропонує різноманітні форми діяльності класу на уроці: бесіду, роботу в групах, складання та коментування таблиць, доповіді.

скачати

Електронний посібник з Економіки 11 клас Електронний посібник складено відповідно до програми з економіки  11 клас (рівень стандарту).Він містить теоретичний матеріал , приклади розвязування деяких задач, формули.З його допомогою можна провести тематичне оцінювання за окремими темами. Переглянути
  Зошит для практичних робіт, 6 клас / Молдован Л. О.

Зошит містить практичні роботи згідно з новою програмою Міністерства освіти і науки України  з географії для учнів 6 класу (2013 р.).

Зошит складається з 9 практичних робіт та з 4 досліджень. Мета зошита – сформувати та зацікавити учнів до вивчення предмету географії. Розкрити головні поняття та терміни під час роботи з географічними картами. Завдання зошита  передбачають розвиток логічного мислення через вміння складати графіки, написання географічної номенклатури.

Зошит призначений для учнів 6 класу та вчителів географії.

Скачати