21 жовт. 2021

Оголошення

Оголошується конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області (20.10.2021 року) Відповідно до рішення Миролюбненської сільської ради від 28 вересня 2021 року № 2/8/VIII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миролюбненської сільської ради в новій редакції», розпорядження сільського голови від 20 жовтня 2021 року № 62/2021-р «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області», (Додаток до розпорядження сільського голови 20.10.2021 року № 62/2021-р "Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області") оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Миролюбненський ліцей» Миролюбненської сільської ради Хмельницької області.
5 трав. 2020

Підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»

Учні школи здобули дипломи І-ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України переможців Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».
5 трав. 2020

Учень 11 класу Мудрик Роман прийняв участь у конкурсі "Наш пошук і творчість тобі Україно". Творча робота "Автопоїзд". Бажаємо успіхів!!!
13 бер. 2020

Підсумки Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція 2019"

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція 2019".
12 бер. 2020

Карантин в навчальних закладах

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів запроваджено КАРАНТИН з 12.03.20 по 03.04.20 р.
15 лист. 2019

Зустріч з батьками

Зустріч з батьками на тему «Охорона життя, здоров'я та безпека життєдіяльності у школі та поза школою
15 лист. 2019

В школу завітали представники рятувальної служби

15 листопада в рамках проведення „Тижня безпеки життєдіяльності» в школу завітали представники рятувальної служби.
13 лист. 2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В Миролюбненській ЗОШ І—ІІІ ст. продовжується «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Учні 10 —11 класів виготовили пам'ятки та листівки,які розповсюдили серед здобувачів освіти та населення мікрорайону школи.
12 лист. 2019

Тиждень безпеки життєдіяльності в початкових класах

В початкових класах нашої школи пройшли інформаційні хвилинки « Запам'ятай важливі номери телефонів»
11 лист. 2019