30 трав. 2019

Конкурс з англійської мови "Олімпус" та "Гринвіч"

У 2018-2019 навчальному році учні школи брали участь у різних конкурсах серед них і з англійської мови "Олімпус" та "Гринвіч"
17 трав. 2019

День вишиванки

Народна вишивка - це мистецтво, що постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
11 трав. 2019

Букварикове свято у 1 класі

Уже є традицією у травні місяці проводити у 1 класі свято Букварика
23 квіт. 2019

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Вогонь "прийшов" до людей ще сивої давнини, коли вони жили в печерах. Поступово люди навчилися ним користуватися і зрозуміли, що вогонь може стати добрим помічником і захисником.
19 квіт. 2019

День довкілля

Заповідь, якою повинні керуватися люди, добре висловлена в казці Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц": " Є таке правило: прокинувся вранці, вмився, опорядився - і відразу приведи до ладу свою планету".
21 бер. 2019

Година спілкування у 1 класі

"Чарівна пісня солов'їна в мирний час лунає особливо"
19 груд. 2018

Свято "Миколай, ти до нас завітай!"

19 грудня в школі відбулося свято "Миколай, ти до нас завітай!"
12 груд. 2018

Година спілкування "У чистій воді риби багато, у доброзичливої людини друзів багато""

В 2 класі відбулася година спілкування "У чистій воді риби багато, у доброзичливої людини друзів багато".
30 лист. 2018

Посвята у колобчата

30 листопада в школі відбулася посвята у Колобчата учнів 1 класу
23 лист. 2018