20 січ. 2016

Акція "Підгодуємо зимуючих птахів".

Учні Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь в акції, виготовивши годівниці для зимуючих птахів.
16 груд. 2015

Участь учнів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів в традиційній щорічній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція»

На виставку відправлена робота виконана в довільній формі за номінацією: "Новорічна картина"
15 жовт. 2015

Відзначення Дня захисника України в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Протягом 12-16 жовтня в школі було сплановано і проведено заходи направлені на виховання ціннісного ставлення до людей та держави
12 вер. 2015

НАШІЙ ШКОЛІ -50

12 вересня школа святкує свій ювілей. На День народження школи зібрались учні , вчителі, випускники попередніх років. Подвір'я школи ледве вміщало гостей.
1 вер. 2015

Свято 1 дзвінка в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Покликав в школу учнів дзвінкоголосий дзвоник. Свято 1 Дзвоника зібрало до школи чимало дітей та батьків. Всюди лунали веселий сміх та щебет дітвори, музика . Традиційні фото на пам'ять.
14 трав. 2015

Дні Європи

Флешмоб "Україна-ЄС"- під такою назвою пройшов захід в нашій школі в рамках проведення Днів Європи. До участі долучилися учні початкових, середніх та старших класів. Всього -65 дітей
8 трав. 2015

Акція "Маки пам'яті"

Протягом тижня в школі проходила акція "Мак пам'яті". Учні школи активно долучилися до проведення акції. І уже на кінець тижня вся школа була уквітчана маками.
7 трав. 2015

Шкільний етап військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Вітаємо переможців шкільного етапу гри "Сокіл" ("Джура") , рій "Подільські соколи".
20 квіт. 2015

ФЕСТИВАЛЬ "РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я"

Учні школи із задоволенням взяли участь в фестивалі "РУХ ЗА РАДИ ЗДОРОВ'Я"
10 квіт. 2015

"Великодній кошик солдату"

Під такою назвою в школі пройшла акція. До неї долучилися учні та вчителі школи.