7 квіт. 2015

Районна виставка писанкарства «Христос Воскрес, Воскресне Україна»

3 квітня відбулося відкриття районної виставки писанкарства «Христос Воскрес, Воскресне Україна»
16 бер. 2015

Результати районної учнівської олімпіади з технологій

14 березня відбулася ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій
11 бер. 2015

Результати Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

12 лют. 2015

ПРОВЕДЕНО ВИХОВНІ ГОДИНИ "УВАГА ВСІМ!"

12 лютого в усіх класах Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли виховні години "Увага всім!"
2 лют. 2015

Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Виставка-конкурс проводиться з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, пробудження в дітей поваги до національної культурної спадщини.
23 груд. 2014

З 19.12.2014 по 19.01.2015 в школі працюють гуртки та спортивні секції.

Всіх бажаючих учнів та випускників запрошуємо до спільного відпочинку.
19 груд. 2014

Новий рік

Веселий сміх дітвори оголосив про початок Новорічних свят в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 груд. 2014

Підсумки тижня трудового навчання

З 15 по 18 грудня пройшов тиждень трудового навчання, в якому брали активну участь учні 5-11 класів, на якому представили 95 творчих учнівських робіт
15 груд. 2014

Тиждень трудового навчання

З 15 по 18 грудня в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить тиждень трудового навчання. Запрошуємо до участі усіх бажаючих!!!
9 груд. 2014

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція".

«Очікування новорічного дива» Номінація : Новорічна картина Техніка виконання роботи «Терра»