30 трав. 2014

Останій дзвоник 2014

Пролунав останній дзвінок для учнів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів
26 трав. 2014

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

«Моя Батьківщина - Україна»
21 трав. 2014

Вітаємо Дехтяр Оксану переможця конкурсу «Діти за чисту енергію»

У номінації "Малюнки", старша вікова група (11-16 років): перемогла Дехтяр Оксана (Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Миролюбне), робота "Чиста енергія – чиста планета" - І місце.
8 трав. 2014

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ДІТИ ЗА ЧИСТУ ЕНЕРГІЮ»

З 1 жовтня по 30 листопада 2013 року проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію».
11 квіт. 2014

Районна виставка писанкарства «Христос Воскрес, воскресне Україна»

11 квітня Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала участь у районній виставці писанкарства «Христос Воскрес, воскресне Україна»
7 квіт. 2014