Дехтяр Володимир Васильович

Дехтяр В.В.

ДЕХТЯР Володимир Васильович працює в Миролюбненській ЗОШ І—III ступенів вчителем фізики, математики та інформатики з 1995 року.

За роки роботи в школі проявив  себе як досвідчений фахівець, глибокий знавець комп'ютерної техніки.

Вчитель  знає  методичні  основи фізичної  науки,  чітко  орієнтується в навчальному матеріалі, уроки проводить на високому науково-методичному рівні, застосовує  сучасні  форми, методи організації навчально-виховного  процесу, забезпечує нормативні рівні і стандарти навчально-виховної роботи, має високу науково-теоретичну підготовку, застосовує інноваційні технології навчання.

При проведенні уроків використовує роздатковий матеріал, технічні засоби навчання, наочні посібники. Готує дидактичні матеріали з навчального предмета.

Вміло зосереджує учнів на головному, звертає увагу на практичне застосування теоретичного матеріалу,  який подає в  певній логічній послідовності. На своїх уроках здійснює диференційоване навчання, використовуючи завдання з різним рівнем складності,  підбирає такі  форми  перевірки  знань,  які  вимагають нестандартних рішень. Проводить  індивідуальну  роботу, дбає про розвиток здібностей  учнів,   активізує  пізнавальну  та розумову  діяльність   шляхом використання різних методів і  прийомів навчання.  Працює  з обдарованими учнями в МАН.

Особливо відповідально ставиться до  проведення лабораторних  робіт з фізики та інформатики. Приділяє належну увагу правилам поведінки у фізичному кабінеті та комп'ютерному класі під час уроків.

Є   прихильником  інформаційно-комунікаційних  технологій.   Урокам Володимира Васильовича притаманна чітка послідовність, логічна обумовленість етапів, дотримання дидактичних принципів навчання.

Його учні мають ґрунтовні знання, здобувають перемоги в Всеукраїнських учнівських   олімпіадах з  базових дисциплін  в  районному  етапі, учасники обласного етапу, беруть участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня"

Під час спілкування з учнями займає  чітку позицію  вчителя, тактовно, спокійно навчаючи  кожну  дитину.  Відносини  з учнями  будує на  основі демократизму, взаємоповаги та  співпраці.  У  роботі  з  класом значну  увагу приділяє вихованню культури поведінки, доброзичливості, ввічливості.

Постійно працює над  удосконаленням своєї педагогічної майстерності.

Систематично підвищує свій фаховий, методичний рівень, бере активну участь в роботі шкільних та районних  методоб'єднаннях(  голова МО учителів фізики району). Проводив тренінги за програмою "Intel Навчання для майбутнього" для вчителів школи та району, районний тренер профільного навчання за програмою "Основи Інтернету".

Володимир Васильович - дипломат обласної педагогічної виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"  - 2007, переможець районного  етапу

XIV Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2009",переможець районного  етапу XVІІІ Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 20013", призер обласного етапу XVІІІ Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 20013" в номінації "Фізика"

До  роботи відноситься  сумлінно.  Відзначається загальною-  культурою, моральними якостями.  Користується авторитетом серед колег, учнів, батьків  і жителів села.