Творча група "Інноваційні технології навчання"

Засідання творчої групи «Інноваційні технології навчання»

Засідання 1(26.09)

1. Утвердження проблеми над якою працюватиме педагогічний колектив у новому навчальному році:

«Творче спрямування діяльності вчителів школи на успішну реалізацію завдань реформування освітньої системи шляхом опанування новітніх освітніх технологій».

Навчальної - методичної проблеми: «Впровадження елементів інноваційних технологій у навчально - виховний процес на основі компетентнісно зорієнтованого навчання».

Виховної проблеми: «Розвиток творчої ініціативи й активності особистості в шкільному колективі».

2.Планування проведення методичних тижнів (тиждень МО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку, тиждень МО вчителів природничо-математичного напрямку, тиждень МО вчителів початкових класів, тиждень МО класних керівників, тиждень ШМВ, тиждень ШВПМ, тиждень СПМ).

Засідання 2 (19.10)

1.Збирання загальної інформації з досліджуваної проблеми за допомогою енциклопедій, словників, довідників і підручників.

2.Систематичний пошук і ознайомлення з публікаціями з обраної проблеми. (Виступи вчителів творчої групи).

Засідання 3 (06.12)

1 .Аналіз та узагальнення результатів пошукової діяльності та готовності до практичного втілення інноваційних форм навчання.

2. Планування відкритих уроків по загальній проблемі школи.

З. Проведення відкритих уроків, вироблення рекомендацій. Створення банку даних уроків, які розкривають зміст основної проблеми школи.

Засідання 4 (06.02)

1 .Технологізація навчання на сучасному етапі розвитку української освіти. (Лекція).

2.Різноманітність форм навчання. (Підготовка доповідей).

Засідання 5 (11.04)

1.Результативність проведення відкритих уроків. ( Бесіда за «круглим» столом).

2. Обмін набутим досвідом класних керівників по виховній проблемі школи : «Розвиток творчої ініціативи та активності особистості в шкільному колективі». Вироблення рекомендацій.

Засідання 6 (16.05)

1.Публікація статей, оформлення буклетів по проблемі школи. ( Звіт).

2.Аналіз роботи творчої групи. Накреслення завдань на новий навчальний рік.