XІІІ Міжнародний конкурс еколого-валеології  «Метелики - німий шедевр природи».

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 10.02.2020 року №449-41/2020 повідомляємо, що Польщею оголошено XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у цьому навчальному році - «Метелики - німий шедевр природи».

Конкурс проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
До участі у конкурсі долучилися учні нашої школи. У номінаціях
«Одягнена метеликом» - Липчинська Марія - 5 клас, Тимощук Владислав - 6 клас. Та у номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» - Пудло Олександра - 7 клас.

тиждень географії

(17. – 21. 03.2014 р.)

Понеділок – відкриття тижня географії.

Вівторок – географічна вікторина.

Середа – географічна гра «Еврика», 6 -7  клас.

Четвер – географічна гра «Останній герой» 8 - 9 клас

П’ятниця – виставка географічних газет «Ціка географія»

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді

«Моя Батьківщина  - Україна»

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді  «Моя Батьківщина –  Україна» проводиться з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України,  формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, етнографічними, культурними та історичними заповідниками, пам’ятками та об’єктами заповідного фонду.

Основними завданнями експедиції  є:

- виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних  цінностей усіх націй і народів, які живуть в Україні;

- формування в учнівської та студентської молоді активної  громадянської  позиції;

залучення молоді до активної діяльності  з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, а також до природоохоронної та дослідницької роботи;

створення умов для оволодіння учнівською та студентською молоддю практичними навичками пошукової роботи, -    розширення напрямів краєзнавчих досліджень;

- задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей;

-  просвітницька діяльність.

Напрями  нашої експедиції був спрямований на географію рідного краю. Під час експедиції досліджували  природне середовище з урахуванням антропогенних змін, окреслюючи проблеми раціонального природокористування і охорони природи нашого села.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію».

Метою конкурсу є формування енергозберігаючого світогляду в суспільстві шляхом залучення підростаючого покоління  до навчально-практичної діяльності з питань ефективного використання енергетичних ресурсів, використання відновлюваних джерел енергії, а також пошуку та підтримки обдарованих дітей, створення умов для їх подальшої  творчості, сприяння професійному самовизначенню молоді, активізації творчої діяльності вчителів.

Учениця 10 класу Дехтяр Оксана прийняла участь у конкрсі в номінації - малюнки. У своїй роботі чітко виразила свою думку згідно питань ефективного використання чистих джерел енергії. Тому і назвала свою роботу -"Чиста енергія - чиста планета".

ДО УВАГИ УЧНІВ МИРОЛЮБНЕНСЬКОЇ ЗОШ

Проходить реєстрація на Всеураїнську предметну олімпіаду з географії, яка буде проведена 19 березня 2014 року.

Загальні правила:

1. Олімпіада з геогрфії проводиться серед учнів 6, 7, 8, 9, 10 класів.

2. Олімпіада є тестом багаторазавого вибору, який складається із 30 завдань.